Записи с меткой «пригоди»
Літературний диктант за твором Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили».
- Скільки років було Івану, коли він приїхав до Києва? (20).
- Хто сказав про хлопця: «Такого, як ти, справді легшезабити, ніж прогодувати»? (вуйко)
- Як звали підлітка, який украв булку? (Міха Голий) Читати повністю »
Тестові завдання за твором Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили».
До Вашої уваги 12 тестових запитань за твором Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили», розміщені на моїй сторінці освітнього проєкту «На Урок». Ви можете використати їх для тестування в реальному часі, роздрукувати або застосувати у формі домашнього завдання або флеш-карток. Успіхів).
https://naurok.com.ua/test/testovi-zavdannya-za-tvorom-oleksandra-gavrosha-neymovirni-prigodi-ivana-sili-78452.html
5 клас Контрольна тестова робота. Літературні казки. Із народної мудрості
- Висловлення дійових осіб у художньому творі називається
А. Мовою художнього твору. Б. Мовою персонажів.
В. Мовою автора. Г. Прозовою мовою.
- «От такий компот!» — це улюблена фраза
Морально-етичні проблеми в казці Галини Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії»
Тема. Морально-етичні проблеми в казці Галини Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії»: добро і зло, відповідальність за свої вчинки, уміння долати перешкоди на шляху до мети
Мета:
- навчальна: продовжити знайомити учнів з творчістю дитячої письменниці, зі змістом повісті-казки; поглибити вміння учнів характеризувати героїв та їхні вчинки, визначати морально-етичні проблеми твору; формувати вміння аналізувати вчинки інших та власні;
- розвивальна: розвивати вміння робити висновки;
- виховна: виховувати прагнення доводити усі розпочаті справи до кінця; сприяти вихованню позитивних рис характеру, прагнення робити добро.
Перебіг уроку
І. Організаційний момент
ІІ. Перевірка д/з.
Заповнити таблицю Читати повністю »
Тема. Елементи незвичайного в повісті-казці Галини Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії».
Мета: продовжити роботу над казкою, вчити виразно читати, визначати незвичайне у змісті та символіку образів; пояснити своєрідність композиції та особливості мови твору; розвивати уміння формулювати і вільно висловлювати свої думки, уявляти ситуацію; виховувати почуття відповідальності за власні вчинки, уміння долати перешкоди на шляху до мети.
Епіграф.
Що знаєш, що вмієш, те за плечима не носить. Народна творчість
Хід уроку
І. Організаційний момент. Оголошення теми, мети і завдань уроку.
Мотивація навчальної діяльності школярів.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
- Зачитування учнями виписаних із казки елементів незвичайного.
ІІІ. Сприйняття і засвоєння навчального матеріалу Читати повністю »