Записи с меткой «мета»
Сертифікація вчителів НУШ. Усе для підготовки
У пропонованому посібнику розкриті різноманітні питання сертифікації учителів початкових класів: від роз’яснень процедурних особливостей до аналізу психолого-педагогічних аспектів кожного етапу. Приділено увагу питанням планування та організації освітнього процесу в НУШ; формам і методам забезпечення й підтримки навчання, виховання та розвитку учнів; принципам створення безпечного дружнього освітнього середовища тощо. Складено перелік нормативних документів та навчально-методичних посібників, що регламентують діяльність учителя початкової школи. Цей посібник стане у пригоді учителям початкових класів, заступникам директорів з навчально-виховної роботи та всім педагогам, які цікавляться питаннями сертифікації. Читати повністю »
Обрядова культура України
Мета. Виховувати в учнів почуття поваги і любові до своєї родини, бережливе ставлення до сімейних реліквій
Епіграф. Хто не знає свого минулого, Той не вартий свого майбутнього (М. Рильський.)
Вступне слово вчителя.
Україна… Країна смутку і краси, радості і печалі, розкішний вінок з рути і барвінку, над яким світять яскраві зорі. Це історія мужнього народу, що віками боровся за волю, за своє щастя, свідками якого є високі могили в степу та прекрасна народна пісня… . Читати повністю »
Культура телефонної розмови
Мета. Пояснити особливості правил спілкування на відстані; формувати культуру телефонних розмов.
Завдання. Виховувати культуру взаємин у колективі, формувати вміння користуватися телефоном.
Епіграф: “Добре, якщо хтось добре говорить, але ще краще, якщо хтось добре слухає”. (Р. Емерсон.)
Хід заняття
Безпечний перехід багатосмугової дороги.
Мета: розповісти про особливості багато смугової дороги
Особливості переходу багатосмугової дороги.
Багатосмугову дорогу не можна перейти за один етап. Тому її треба переходити у два етапи з зупинкою на осьовій лінії. Для школяра це — складний іспит, оскільки доводиться стояти між двома зустрічними потоками автомобілів, не панікувати, максимально зібратися, не допускаючи жодного руху мимоволі, так властивого дітям. На жаль, не всі знають про таку небезпеку і не навчають дітей особливим навичкам безпечної поведінки на осьовій. Не вчать самому необхідному: умінню спостерігати за автомобілями, що рухаються не тільки справа (які автомобілі треба пропустити), але і вліво — де рухаються автомобілі, до яких вони стоять спиною. Читати повністю »
Розвиток мовлення. 8 клас. Особливості будови опису місцевості.
Усний вибірковий переказ розповідного тексту з елементами опису місцевості
Мета: пояснити особливості будови опису місцевості, зокрема структуру речень такого опису; формувати вміння визначати описи місцевості в текстах та аналізувати їх; на основі здобутих текстологічних знань формувати в учнів відповідні текстотворчі вміння, зокрема вміння виділити в переказуваному тексті опис місцевості й усно переказати його за складеним планом; удосконалювати культуру писемного мовлення; розвивати увагу, спостережливість, сприяти збагаченню й уточненню словникового запасу школярів.
Хід уроку
І. Підготовка до сприймання нового матеріалу. Читати повністю »
КОМА МІЖ ОДНОРІДНИМИ ЧЛЕНАМИ РЕЧЕННЯ. Урок у 8 класі
Мета: визначити з учнями основні випадки вживання коми в реченнях з однорідними членами, сформувати загальнопізнавальні вміння правильно ставити коми між однорідними членами речення, підпорядковуючи їх пунктуаційним правилам; удосконалити навички інтонування речень з однорідними членами; розвивати творчі вміння складати речення з однорідними членами та використовувати їх в усному та писемному мовленні; за допомогою мовленнєвокомунікативного дидактичного матеріалу виховувати вміння бачити красиве із прочитаного в літературних джерелах.
ХІД УРОКУ
І. Організаційний момент
ІІ. Повідомлення теми, мети й завдань уроку
ІІІ. Формування практичних умінь і навичок шляхом виконання системи завдань і вправ
Спостереження над мовним матеріалом Читати повністю »
Обрядова культура України.
Мета. Виховувати в учнів почуття поваги і любові до своєї родини, бережливе ставлення до сімейних реліквій
Епіграф. Хто не знає свого минулого,
Той не вартий свого майбутнього
(М. Рильський.)
Вступне слово вчителя.
Україна… Країна смутку і краси, радості і печалі, розкішний вінок з рути і барвінку, над яким світять яскраві зорі. Це історія мужнього народу, що віками боровся за волю, за своє щастя, свідками якого є високі могили в степу та прекрасна народна пісня… . Читати повністю »
Відгук на прочитану книгу
Урок-практикум для учнів 6-7 класів
Мета: навчити дітей писати відгук на прочитаний твір; вчити їх висловлювати власну думку.
Обладнання: схема написання відгуку, зразки написаних відгуків. Читати повністю »