Записи с меткой «уроку»

Електронний конструктор уроку. Українська література. 7 клас

Методичний комп’ютерний посібник

70 конспектів усіх уроків до курсу «Українська література. 7 клас» у форматі doc (Microsoft Word)

63 медіа-презентації до усіх уроків у форматі ppt (Microsoft PowerPoint)

115 прийомів роботи на уроці, які урізноманітнюють зміст вашого уроку                      

853 ілюстрації до курсу.

Бонуси: Календарне планування.

Прочитать остальную часть записи »

Електронний конструктор уроку. Українська література. 6 клас

Методичний комп’ютерний посібник

70 конспектів усіх уроків до курсу «Українська література. 6 клас» у форматі doc (Microsoft Word)

66 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі ppt (Microsoft PowerPoint)

115 прийомів роботи на уроці, які урізноманітнюють зміст вашого уроку  477 ілюстрацій до курсу.

Бонуси:

— Календарне планування

ЕКУ. Українська література. 5 клас. До нової програми

Методичний комп’ютерний посібник

70 конспектів усіх уроків до курсу «Українська література . 5 клас» у форматі doc (Microsoft Word)

66 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі ppt (Microsoft PowerPoint)

115 прийомів роботи на уроці, які урізноманітнюють зміст вашого уроку 

Прочитать остальную часть записи »

5 клас Правила вживання м’якого знака

Сьогодні на сайті Шкільне життя було розміщено мій конспект уроку для 5 класу «Правила вживання м’якого знака»

Правила вживання м’якого знака (5 клас. Українська мова)

Запрошую скористатися моєю розробкою 

Орієнтовні теми для проведення Першого уроку у 2017/2018 навчальному році

1-4 класи

  • «Україна на карті Європи»
  • «Ми – діти європейської родини»
  • «Ми – діти Європи»
  • «Добре тому жити – хто вміє дружити»
  • «Моя Україно! Ти мати єдина на всі покоління й віки…» 

Прочитать остальную часть записи »

Підвищення якості уроку англійської мови в початковій школі

Пропонований посібник має на меті окреслення шляхів підвищення ефективності та якості уроку як основної форми організації навчально-виховного процесу з іноземної мови в початкових класах.
Прочитать остальную часть записи »

Урок позакласного читання за книжкою Марини Павленко «Домовичок з палітрою» 5 клас

СКАЧАТИ МОЖНА ВНИЗУ СТОРІНКИ

Мета:

  • ознайомити учнів із життям і творчістю сучасної української письменниці Марини Павленко;
  • розвивати навички аналізу художнього твору, вміння висловлювати свої думки;
  • залучати учнів до читання сучасної дитячої літератури;
  • виховувати любов до прекрасного, порядність, уміння розрізняти добро і зло, бачити красу навколишнього світу, любов до природи.

Обладнання: мультимедійна презентація, фотографії письменниці, книги, ілюстрації школярів.

Методи, прийоми та форми роботи: «Незакінчене речення», «Впізнай героя», «Мозковий штурм», «Влови деталь», Асоціативний кущ, «Коло думок», «Мікрофон».

Тип уроку: урок позакласного читання.

Хід уроку Прочитать остальную часть записи »

Розвиток мовлення. 8 клас. Особливості будови опису місцевості.

Усний вибірковий переказ розповідного тексту з елементами опису місцевості

Мета: пояснити особливості будови опису місцевості, зокрема структуру речень такого опису; формувати вміння визначати описи місцевості в текстах та аналізувати їх; на основі здобутих текстологічних знань формувати в учнів відповідні текстотворчі вміння, зокрема вміння виділити в переказуваному тексті опис місцевості й усно переказати його за складеним планом; удосконалювати культуру писемного мовлення; розвивати увагу, спостережливість, сприяти збагаченню й уточненню словникового запасу школярів.

Хід уроку

І. Підготовка до сприймання нового матеріалу. Прочитать остальную часть записи »

Особливості організації інноваційного уроку.

Інноваційний урок — одна з сучасних форм організації уроку. Такі уроки проходять в незвичних, нетрадиційних умовах, не  вкладаються у рамки виробленіі  та сформовані дидактикою.

Найпоширеніші серед них — урок-прес-конференція, урок-аукціон, урок-ділова гра, урок-ролева гра, урок громадського огляду знань, урок – «суд», урок комунікативної спрямованості, урок-занурення, урок-діалог, урок-диспут, урок типу КВК, урок-змагання, урок-консультація, комп’ютерний урок, урок-консиліум, уроки з груповими формами роботи, урок-твір, урок-винахід, урок-формула, урок-залік, урок пошуку істини, урок, який ведуть учні, урок взаємного навчання учнів, урок-репортаж, Прочитать остальную часть записи »

РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ. ПИСЬМОВА ТВОРЧА РОБОТА ПРО УКРАЇНСЬКУ ІСТОРИЧНУ НАРОДНУ ПІСНЮ

Мета:  вдосконалювати вміння школярів писати творчі роботи, систематизувати та узагальнити їх знання про історичну народну пісню; розвивати творчі здібності учнів, їх логічне мислення, пам’ять, уміння послідовно викладати свої думки, робити висновки, відповідні обґрунтування; формувати кругозір, світогляд учнів; виховувати почуття пошани до народної творчості, історичного минулого рідного краю; прищеплювати інтерес до наслідків власної праці.

ХІД УРОКУ

І. Організаційний момент

ІІ. Актуалізація опорних знань. Бесіда за питаннями

— Дайте визначення історичній пісні;

— У чому основне призначення цих пісень? Хто є їх героями? Прочитать остальную часть записи »

ПІСНІ МАРУСІ ЧУРАЙ. «ЗАСВІТ ВСТАЛИ КОЗАЧЕНЬКИ», «ВІЮТЬ ВІТРИ, ВІЮТЬ БУЙНІ», «ОЙ НЕ ХОДИ, ГРИЦЮ…»

Конспект уроку у 8 класі.

Мета:  ознайомити школярів з творчістю Марусі Чурай, її драматичним життям; проаналізувати програмові пісні поетеси, осмислити їх значення в житті українського народу; розвивати вміння виразного читання, коментування пісень; висловлювати власне ставлення до Марусі та її пісень, робити висновки, узагальнення, формувати естетичні смаки учнів; виховувати повагу до творчих, обдарованих людей з народу — активних творців духовності; прищеплювати інтерес до наслідків власної праці.

Тип уроку:  засвоєння нових знань.

Обладнання:  портрет М. Чурай, ілюстрації з видами Полтави, тексти творів поетеси, дидактичний матеріал (тестові завдання, картки).

ХІД УРОКУ Прочитать остальную часть записи »

Морально-етичні проблеми в казці Галини Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії»

Тема. Морально-етичні проблеми в казці Галини Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії»: добро і зло, відповідальність за свої вчинки, уміння долати перешкоди на шляху до мети
Мета:

  • навчальна: продовжити знайомити учнів з творчістю дитячої письменниці, зі змістом повісті-казки; поглибити вміння учнів характеризувати героїв та їхні вчинки, визначати морально-етичні проблеми твору; формувати вміння  аналізувати вчинки інших та власні;
  • розвивальна: розвивати вміння робити висновки;
  • виховна: виховувати прагнення доводити усі розпочаті справи до кінця; сприяти вихованню позитивних рис характеру, прагнення робити добро.

                                                                       Перебіг  уроку

І. Організаційний момент
ІІ. Перевірка д/з.

Заповнити таблицю Прочитать остальную часть записи »