Щеплені освітяни не отримають преференцій

Кабінет Міністрів не буде робити якихось преференцій для вакцинованих громадян, зокрема, вчителів.

Про це в інтерв’ю Укрінформу сказав головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, відповідаючи на запитання щодо надання додаткових мотивацій для вакцинованих громадян.

За його словами, головною преференцією вже є те, що вакцинована людина перенесе захворювання на COVID-19 легко.             

«Преференції поки робитися не будуть, головна преференція в країні для кожної людини – те що вона захищена вакцинацією і перенесе це захворювання легко.

Багато країн використовують такі підходи (для мотивації людей вакцинуватися – ред.), і вони, як ми бачимо зі світового досвіду, працюють. Але в той же час ми маємо розуміти, що ці підходи працюють тоді, коли ми вже на завершальному етапі вакцинальної кампанії, коли вакциновано принаймні 50% населення країни, і нам залишається охопити ще 20% і треба мотивувати людей», – наголосив Кузін.

Він також зауважив, що поки Україна перебуває на рівні вакцинації 10% однією дозою, 7-8% двома дозами, це є наднизькими цифрами для того, щоб навіть розмовляти про якісь преференції.

«Ми маємо принаймні дійти до позначки в 50% вакцинованого населення і вже після того впроваджувати якісь мотиваційні стимули, щоб вони прийшли на пункт вакцинації, або регулювати питання доступу до якихось публічних заходів, або регулювати користування громадськими послугами», – зауважив головний державний санітарний лікар.

Чиновник також підкреслив, що наразі МОЗ більше фокусуватиметься на стимуляції тих людей, які є працівниками критичної інфраструктури, щоб дощеплювати їх до мінімально рекомендованих рівнів.
ЗА МАТЕРІАЛАМИ САЙТУ https://osvita.ua/news/83706/

Оставить комментарий

Курси, вебінари, олімпіади. Портал «Всеосвіта».
Рубрики
2020-2021 н.р. 2021-2022 н.р. «Я- класний керівник». Без рубрики Говоримо українською... Готуємось до ЗНО Граматичні казки Дистанційне навчання Електронні книги для вчителів Карантин Корисні відео. Краєзнавство Сумщини Література 5 клас Література 6 клас Література 7 клас Література 8 клас Література 9 клас Література 10 клас Література 11 клас Літературний гурток Методична скринька Моє натхнення. Мої анімовані презентації (Відеоскрайбінг) Міжнародний конкурс імені П. Яцика НУШ На допомогу вчителю. Народознавство Олімпіада з української мови та літератури 7 клас Олімпіада з української мови та літератури 8 клас Поради батькам. Презентації до уроків. Підсумкові контрольні роботи 5 клас Різне Скарби фразеології Скарбничка народної мудрості. Творчі завдання Українська література Українська мова Українська мова 5 клас Українська мова 6 клас Українська мова 7 клас Українська мова 8 клас Українська мова 9 клас Українська мова 10 клас Українська мова 11 клас