Зарплата вчителів

Зарплата вчителів: у МОН підтвердили поетапне підвищення окладів педагогічним працівникам
Чутки, які зараз розповсюджуються у ЗМІ щодо скорочення оплати праці освітянам, не відповідають дійсності, — Сергій Шкарлет. З січня 2021 року збільшать розміри посадових окладів на 30% всім працівникам, оплата праці яких здійснюється за Єдиною тарифною сіткою. До такої категорії відносяться педагогічні та науково-педагогічні    працівники.Журналісти «Всеосвіти» звернулися до пресслужби МОН аби з’ясувати, чи дійсно зарплати вчителям підвищаться.

У пресслужбі підтвердили, що протягом наступного року зарплати вчителів підвищаться на 30%. Також зазначили, що рішення не залежить від постанови Кабміну № 822 «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки», дія якої поки що призупинена.

Створена робоча група для розробки проєкту Концепції трансформації оплати праці працівників закладів і установ освіти і науки. Нещодавно відбулося перше установче засідання, на якому розглядалися лише пропозиції від представників робочої групи.

Тексту проєкту Концепції ще немає. Але планується два етапи підвищення: 1 січня та 1 червня.

Раніше ми писали, що МОН створило робочу групу з метою розроблення проєкту Концепції трансформації оплати праці працівників закладів і установ освіти і науки.
ЗА МАТЕРІАЛАМИ ВСЕОСВІТИ https://vseosvita.ua/news/zarplata-vchyteliv-u-mon-pidtverdyly-poetapne-pidvyshchennia-okladiv-pedahohichnym-pratsivnykam-29107.html

Оставить комментарий

Рубрики
2020-2021 н.р. 2021-2022 н.р. «Я- класний керівник». Інклюзивне навчання Без рубрики Говоримо українською... Готуємось до ЗНО Граматичні казки Дистанційне навчання Електронні книги для вчителів Карантин Корисні відео. Краєзнавство Сумщини Література 5 клас Література 6 клас Література 7 клас Література 8 клас Література 9 клас Література 10 клас Література 11 клас Методична скринька Моє натхнення. Мої анімовані презентації (Відеоскрайбінг) Міжнародний конкурс імені П. Яцика НУШ На допомогу вчителю. Народознавство Олімпіада з української мови та літератури 7 клас Олімпіада з української мови та літератури 8 клас Поради батькам. Презентації до уроків. Підсумкові контрольні роботи 5 клас Різне Скарби фразеології Скарбничка народної мудрості. Творчі завдання Українська література Українська мова Українська мова 5 клас Українська мова 6 клас Українська мова 7 клас Українська мова 8 клас Українська мова 9 клас Українська мова 10 клас Українська мова 11 клас