Я — Українець

ЯУкраїнець.
Я народився і живу на своїй, Богом даній землі. Це — моя країна, Батьківщина, яку не обирають.

ЯУкраїнець.
Я люблю свою країну. Всю — від Донбасу до Галичини, від Полісся й до Чорного моря. 

ЯУкраїнець.
Я — патріот. Я завжди боронитиму свою країну до останньої краплі крові, до останнього подиху.

ЯУкраїнець.
Я — представник сильної, волелюбної нації, єдиній для мене в усьому світі. Ми толерантні, ми поважаємо інші народи, але Україна — понад усе.

ЯУкраїнець.
У мене перехоплює подих, коли підіймається синьо-жовтий прапор, і лунає державний гімн. я знаю, це — те, що може і має обєднувати всю мою країну.

ЯУкраїнець.
У що б я не був вдягнений, в моїх грудях б’ється серце у вишиванці. Моя кров — кров козацького роду. Мій дух — дух вікової боротьби за Україну.

ЯУкраїнець. Мені може не подобатися наша держава, наша влада, але ж це не є моя країна. Влада змінюється, країна — назавжди.

Я не присягаюся у любови і вірности до своєї Батьківщини. Мені це не потрібно, адже яУкраїнець!

Комментарии запрещены.

Курси, вебінари, олімпіади. Портал «Всеосвіта».
Рубрики
2020-2021 н.р. 2021-2022 н.р. «Я- класний керівник». Без рубрики Говоримо українською... Готуємось до ЗНО Граматичні казки Дистанційне навчання Електронні книги для вчителів Карантин Корисні відео. Краєзнавство Сумщини Література 5 клас Література 6 клас Література 7 клас Література 8 клас Література 9 клас Література 10 клас Література 11 клас Літературний гурток Методична скринька Моє натхнення. Мої анімовані презентації (Відеоскрайбінг) Міжнародний конкурс імені П. Яцика НУШ На допомогу вчителю. Народознавство Олімпіада з української мови та літератури 7 клас Олімпіада з української мови та літератури 8 клас Поради батькам. Презентації до уроків. Підсумкові контрольні роботи 5 клас Різне Скарби фразеології Скарбничка народної мудрості. Творчі завдання Українська література Українська мова Українська мова 5 клас Українська мова 6 клас Українська мова 7 клас Українська мова 8 клас Українська мова 9 клас Українська мова 10 клас Українська мова 11 клас